stavebniny.danton(at)seznam.cz +420 491 428 439, 608 851 261

Vložte slogan stránky

Stavebniny Danton, stavebniny náchod 

Nabízíme Vám komplexní sortiment stavebních materiálů za výhodné ceny. U nás na jednom místě nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu. U běžného sortimentu disponujeme nadstandardními skladovými zásobami, takže většinu námi nabízeného materiálu si můžete ihned odvézt. Mimo běžný sortiment Vám zajistíme v co nejkratších dodacích lhůtách i zboží na objednávku z katalogů. Vše Vám můžeme dopravit a složit na Vámi určené místo.

 

 

Pokládka zámkové dlažby

Zámková dlaždice je typ dlaždice z hutného betonu, který má vrhní starnu pohledovou, upravenou pro lepší vzhled. Jednotlivé dlaždice jsou navženy a pokládány, tak aby do sebe vzájemně zapadaly. Tím je dosaženo vysoké stabilitya odolnosti zejména proti horizontálnímu posunu. Zámková dlažba se vyrábí prefabrikací z betonu. 

 

Výhodou zámkové dlažby je to, že v případě potřeby se dá rozebrat a použít znovu. Jednotlivé díly dlažby mohou mít různé odstíny, díky čemuž vzniká možnost vytváření různých obrazců, nadpisů či prvků praktického charakteru, například na parkovištích je barevná odlišnost využita k zobrazení parkovacích čar či míst pro vozíčkáře. Díky vyměnitelnosti můžete místa měnit. Dlažba se pokládá do štěrku.

Naše firma zajistí dopravu zámkové dlažby i přípravu k položení, i samotné položení zámkové dlažby. Nejprodávanější druhy máme skladem a jsou ihned k odebrání, ostatní varinty objednáme a co nejrychleji dodáme. Věříme, že s námi budete velice spokojeni. 

 

        

        

 

Odvodnění